O HTI Group

W Polsce jesteśmy poprzez marki działające w branży budowlanej oraz nieruchomości.

Co powinieneś o nas wiedzieć?

HTI Group, czyli High-Tech Industries Group to innowacyjne rozwiązania działające obecnie w branży budowlanej oraz nieruchomości. Stawiamy na jakość naszych usług z potencjałem długoterminowego zadowolenia naszych klientów.

Jak głosi nasze hasło „Nowoczesne rozwiązania starych problemów” od lat z powodzeniem zmieniamy branże budowlaną oraz nieruchomości na lepsze. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów i maszyn renomowanych w Polsce i na całym świecie producentów. Naszym atutem jest jakość, komfort, wydajność i długotrwałość świadczonych przez nas usług – doskonała komunikacja i zadowoleni z Klienci to nasza główna domena.

Nowoczesne rozwiązania starych problemów.
HTI Group

Nasza Misja

Wartości jakie reprezentujemy stanowią fundamenty każdego naszego działania. Są wyrazem tego, w co wierzymy, kim jesteśmy i jak realizujemy nasze cele. A naszym celem jest przede wszystkim wprowadzenie innowacji na rynek budowlany oraz nieruchomości w służbie ludziom. Wyróżniają nas:

Wysokiej jakości materiały

Dzięki materiałom dostarczanym przez naszych partnerów – czyli renomowanych producentów – jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie!

Bezpieczeństwo

W trosce o naszych Klientów wykorzystujemy tylko całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia renomowane materiały, które dodatkowo nie uczulają!

Innowacyjne rozwiązania

HTI Group stawiamy na innowacyjność. Nowoczesnymi technologiami rozwiązujemy stare, trapiące naszych Klientów problemy.

Dbałość o szczegóły

Jesteśmy perfekcjonistami w świadczonych przez nas usługach, dlatego nawet drobne szczegóły stanowią dla nas bardzo ważny element wykonawczy i wykończeniowy.